• Росія дозволила ввезення та обіг овочевої продукції з країн ЄС

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 11 липня 2011 року
Служба по захисту прав споживачів Росії дозволила ввезення та обіг на російський ринок овочевої продукції ЄС, який до цих пір був заборонений у зв'язку зі спалахом кишкового захворювання в країнах ЄС.

Починаючи з 11 липня 2011 року в Росію тепер дозволено ввезення сертифікованих овочів з шести країн Євросоюзу: Греції, Чехії, Іспанії, Нідерландів, Бельгії та Данії. Росспоживнагляд вивчає ще інформацію, отриману від Єврокомісії про 8 країн ЄС, уповноважених видавати сертифікати про відсутність в партіях овочів штаму кишкової палички E.ColiО104, повідомляє прес-служба Федеральної служби з нагляду в сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини.

Посилений контроль допуску овочевої продукції ЄС діятиме в Росії до остаточного припинення розповсюдження в країнах Єврозони захворювання, викликаного E.ColiО104, заявляє Росспоживнагляд.

Зі свого боку Госветерінарная та фітосанітарна служба України ще з 2 червня 2011 ввела додаткові методи обстеження продуктів харчування, зокрема овочевої продукції з Європи. Також на українські ринки заборонено ввезення свинини з Центрального округу РФ у зв'язку зі спалахом інфекції африканської чуми у тварин.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...