• На «Фукусіма-1» рівень радіації досяг смертельної позначки

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 2 серпня 2011 року
 
На аварійній японської АЕС «Фукусіма-1» відзначено найвищий викид радіації після катастрофи і цунамі 11 березня 2011 – понад 10 зіверт на годину, передає японське телебачення NHK.

Перший високий стрибок радіації до 5 зіверт на годину був зафіксований оператором АС компанії ТЕПСО між приміщеннями 1-го і 2-го ядерних енергоблоків пізно ввечері 1 серпня.

Сьогодні перед штаб-квартирою TEPCO в Токіо відбулися акції протесту проти ядерної аварії на «Фукусіма-1». У антиядерних ралі взяли участь близько 50 організацій з азіатських країн, таких як Індія, Індонезія, Філіппіни, Таїланд, Південна Корея і Тайвань.  
ТЕПСО в свою чергу заявила, що всі роботи на АЕС «Фукусіма-1» призупинені і до небезпечної зони заборонено наближатися. Міністр з відновлення й проблемам АЕС Госі Хосоно закликав компанію проаналізувати ситуацію, з'ясувати причини і не допустити помилок в оцінці.

До відома, доза опромінення в 1 зіверт стає причиною гострої променевої хвороби. Доза в 1,5 зіверт на годину - до хронічної променевої хвороби. А нині виявлена доза в 10 зіверт на годину - до смерті.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...