• Туристи не можуть виїхати з Криму через спекулянтів

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 29 липня 2011 року

Зараз – в розпал літнього сезону, виїхати поїздом з Криму не так-то просто. У залізничних касах квитки в сторону Луганська та Львова розпродані на місяць уперед, а до Києва і Полтави – на два тижні вперед. Спекулянти перепродують квитки за ціною – в 2-3 рази дорожче.

АвіаУ Сімферопольських залізничних вокзалах туристи штурмують каси і нарікають на спекулянтів, пише видання «Сегодня».

Останніх на кримських вокзалах шукати не доводиться – підходять самі, запримітивши курортника, що відходить від каси ні з чим. Пропонують квиток за ціною в 2-3 рази дорожче. Лінійна міліція факт наявності перекупників квитків заперечує. Прес-секретар лінійного відділу міліції Сімферополя Наталія Пересада заявила: «Цього року нам не доводилося нікого затримувати. Спекулянтів на Сімферопольському залізничному вокзалі немає».

У той же час відпочиваючі скаржаться. Зокрема Тетяна Георгіївна з Луганська констатує: «Приїхали відпочити в Крим всією родиною, а виїхати не можемо. Довелося купити квитки у спекулянтів втричі дорожче. Квиток на плацкарт у пасажирському поїзді в касі коштує 65 грн, а на руках ми купили за 160 грн.».

Конкурентами для спекулянтів квитками є самі ж працівники залізниці, які беруть у вагон безквиткових, щоб «підробити». За словами колишнього провідника Олексія Л., пише видання «Сегодня», розцінки для таких пасажирів залежать від того, буде чи ні перевірка. «Якщо гарантовано не буде, то пасажир платить подвійну ціну, в іншому випадку – втричі більшу, ніж через касу. Провідник може оформити у начальника потягу «лівий квиток», потім виручку ділять між собою», – сказав Олексій.

Звичайно, залізна дорога обходиться набагато дешевше, ніж авіа-переліт або той же автотранспорт, але й останні види транспорту – теж альтернатива, якщо квитків немає, а виїхати треба терміново.

Так, із Сімферополя можна вільно виїхати автобусом у 26 міст України – квитки є на всі напрямки.

Зокрема, до Києва квиток на автобус коштує 242 грн., і доїхати до місця призначення можна за 16 годин. Потягом це буде коштувати 130 грн. – плацкартом, 200 грн. – купе. Час перебування в дорозі – 18 годин.

До Харкова квиток на автобус коштує 203 грн., і дістатися до міста можна за 13,5 годин. Потягом їхати 10часов, ціна квитків від 104 до 200 грн. (плацкарт/купе).

До Донецька квиток на автобус коштує 180 грн., їхати 10 годин. Стільки ж їхати поїздом. А ціна ж/д квитка – 120 грн.

А ось літаком з АР Крим можна доїхати лише до столиці України. Ціна на авіаквитки – 1300-2500 грн. Час у дорозі – 1,5 години. Рейси ж на Одесу та Донецьк закриті до осені. 

Читайте також на сайті airticketua.com.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...