• Дружину Романа Ландика госпіталізували до Луганської лікарні

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 18 липня 2011 року
Дружина Романа Ландика, студентка Луганського педагогічного університету ім. Тараса Шевченка, госпіталізована в одну з лікарень Луганська на сьомому місяці вагітності через погіршення здоров'я, повідомляє Lugansk Медіа Стиль.

Здоров'я Ганни погіршилось після повернення з Краснодара, де був затриманий її чоловік. Арешт Романа був для неї абсолютною несподіванкою, через що дівчина перенесла психологічний стрес. Зараз вона лежить у лікарні на збереженні. Втім, днями російські ЗМІ відзначали побої на її тілі, але як заявляє Ганна, чоловік не бив її.

Також пані Ландик запевняє, що вони з Романом не від кого не тікали, а їхали відпочивати у весільну подорож. «Ми поїхали в заплановану відпустку. Оскільки в період весілля у мене була сесія, ми не могли вирушити у весільну подорож. Зараз ми зі спокійною душею виїжджали до Росії відпочивати в Анапу і були впевнені, що інцидент вичерпано», – сказала вона.

Нагадаємо, син народного депутата України Володимира Ландика, 36-річний Роман Ландик зіграв весілля з 21-річною Ганною Тукіш 14 травня 2011 року.

Зауважимо, на весіллі «завидного жениха», крім перших осіб країни, був присутній і Президент України, повідомив у своєму блозі російський актор Станіслав Садальський, який був гостем на святі. Найскромніший  подарунок на весілля, пише він, – було намисто із величезних перлин, а не скромним подарунком – автомобіль «Бентлі», який подарував племіннику дядько жениха – також народний депутат і Герой України Валентин Ландик.

Миттєво, у зв'язку з інцидентом в ресторані «Баккара», Романа Ландика виключили з Партії регіонів і з фракції ПР Луганської міськради.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...