• Ніколя Саркозі продемонстрував бойову міць Франції

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 14 липня 2011 року

 

У день щорічного святкування Дня взяття Бастилії президент Франції Ніколя Саркозі показав почесним іноземним гостям і військовим чиновникам, а також жителям країни й туристам бойову міць Франції на військовому параді, що пройшов 14 липня 2011 на площі Згоди.

Урочистий парад президент приймав  під Тріумфальною аркою. У нинішньому році військовий марш був присвячений учасникам заморських бойових дій, які напередодні повернулися з військових операцій у Кот д'Івуарі і Афганістані.

Вперше в історії Франції під час маршу співали стройові пісні.

Перед почесними глядачами пройшли військовослужбовці контингенту «Єдиноріг», сполуки Афганських бригад, а також пілоти, що брали участь в операції у Лівії.

Над столицею Франції на честь свята в небі влаштували видовищне авіа-шоу, в якому винищувачі Rafale і Mirage пустили за собою червоно-синьо-білі шлейфи диму, як символ кольорів національного прапора.

Нагадаємо, 14 липня 1789 була взята фортеця-в'язниця Бастилія – символ королівського деспотизму. Пізніше Бастилію зруйнували. Тепер на її місці – центральна площа міста. Дата взяття Бастилії вважається початком Великої французької революції.

{mospagebreak}{mospagebreak}{mospagebreak}{mospagebreak}   

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...