• Уряд Росії за кожного загиблого під час аварії теплохода «Булгарія» виплатить компенсацію

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 12 липня 2011 року
 
Грошові компенсації розпочнуться вже з 13 липня. Федеральні кошти будуть перераховані в Татарстан, і влади Республіки виплатять їх усім близьким рідним загиблих (дружині/чоловікові, батькам, дітям та утриманцям), у тому числі і жителям інших регіонів Росії, повідомив Президент Татарстану Рустам Мінніханов.

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін 12 липня підписав відповідний документ про виділення з бюджету РФ одного мільйона рублів на виплату компенсацій членам сімей загиблих під час аварії теплохода «Булгарія», повідомляє прес-служба Президента Татарстану.

Компенсації будуть виплачуватися громадянам після їх звернення до органів Міністерства праці, соціального захисту та зайнятості Татарстану на підставі свідоцтва про смерть (на сьогоднішній день їх вже видано 58). «Також ми особисто будемо зв'язуватися з рідними і постараємося максимально оперативно все здійснити», – запевнив глава Республіки.

За кожного загиблого Уряд Росії виплатить по 300 тис. рублів.

Кількома годинами раніше на сайті Уряду Татарстана повідомлялося про те, що жертвам катастрофи буде виплачено до 100 тисяч рублів компенсації (в залежності від ступеня важкості нанесення шкоди здоров'ю), а тим жертвам, хто втратив особисті речі в результаті краху «Булгарія» – до 10 тисяч рублів. Однак зараз ця інформація ліквідована.
 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...