• Пенсіонерів Кабардино-Балкарії навчать користуватися Інтернетом та електронними кіосками

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 12 липня 2011 року

Соціальний Інтернет-портал для надання електронних послуг населенню в режимі онлайн у державних структурах запрацював у Кабардино-Балкарії (КБР). Про це повідомив міністр праці і соціального розвитку КБР Альберт Тюбе на прес-конференції.

У зв'язку з цим, міністерство організовує курси комп'ютерної грамотності та роботі в мережі Інтернет спеціально для пенсіонерів, щоб люди похилого віку могли самостійно подавати різні заяви і скарги в електронному вигляді, а також при необхідності, роздруковувати їх.
 
Також тепер за допомогою Інтернету і звичайні громадяни Кабардино-Балкарії матимуть можливість подавати заяви на надання матеріальної допомоги, одноразових виплат, отримання дитячої допомоги і путівок у дитячі табори відпочинку, санаторії та ін.
 
Однією з таких новинок стали універсальні електронні кіоски, встановлені в декілька місцевих структурах Міністерства, де проходять випробування. А. Тюбе сказав на прес-конференції: «Для тих, хто не бажає користуватися Інтернетом, або не має доступу до комп'ютера, ми у людних місцях встановимо інформаційні кіоски, в яких можна буде отримати всі необхідні дані, лише натиснувши клавішу. Найближчим часом ми вже поставимо 5-6 таких кіосків».
 
У таких електронних кіосках також можна за допомогою пластикових карт або за готівку, оплатити різні мита або виплати, не звертаючись до банку, автоматично отримати довідку, або звернутися на гарячу лінію або електронну пошту міністерства і т.п.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...