• В Києві почали штрафувати порушників правил вигулу собак

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 11 липня 2011 року

У Києві почали штрафувати господарів собак, які вигулюють вихованців без намордника, повідка або жетона реєстрації тварини, та ще на спортивних та дитячих майданчиках, повідомляє Офіційний сайт з вирішення проблемних питань утримання домашніх та інших тварин у Києві.

Перевірочні рейди проводяться працівниками комунального підприємства «Центр ідентифікації тварин» двічі на тиждень по всіх районах Києва. За порушення правил вигулу стягується штраф від 17 до 51 гривень. А при повторному порушенні розмір штрафу становить 3-5 тисяч гривень з конфіскацією тварини.

КП «Центр ідентифікації тварин» запевнив собаківників, що во всіх районах столиці найближчим часом будуть відведені майданчики для вигулу собак, а також попередив власників тварин дотримуватись наступних правил:

- не вигулювати в місцях масового відпочинку (парках, скверах, прибудинкових територіях, міських пляжах);

- не купати в місцях, призначених для купання людей або в фонтанах;

- собак вигулювати строго на повідках, а потенційно небезпечні породи ще й в намордниках;

- господарю в нетверезому стані заборонено супроводжувати тварину;

- заборонено приводити тварин (крім собак-поводирів) у магазини, кафе, ресторани, приміщення охорони здоров'я й тощо;

- заборонено залишати тварину без нагляду;

- дозволяється транспортувати собак середніх та великих порід за допомогою громадського транспорту тільки на задньому майданчику (у повідку та наморднику), а кішок і собак дрібних порід – у спеціальних контейнерах;

- власники собак зобов'язані прибирати екскременти за своїми тваринами в місцях масового відпочинку та в громадських місцях.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...