• Подробиці втечі депутата Луганської міськради Романа Ландика в Росію

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 12 липня 2011 року
Депутат Луганської міськради Роман Ландик, якого звинувачують у побитті Марії Коршунової в Луганському ресторані «Баккара», нелегально пересік російський кордон на чужому автомобілі, тікаючи разом зі своєю дружиною з України. Про це повідомила начальник відділу зв'язків з громадськістю МВС України в Луганській області Тетяна Погукай.

Зараз Роман Ландик затриманий у Краснодарському СІЗО за нелегальний перетин кордону, де вирішується питання про його екстрадицію. Згідно з законом, термін екстрадиції обвинувачених із Росії в Україну становить від трьох до шести місяців, повідомив начальник обласної міліції Луганська Євген Польськой 5 каналу.

У той же час в ЗМІ були оприлюднені деталі втечі Ландика. Так, Цензор.net повідомив, що звинувачений був затриманий краснодарською міліцією 8 липня в одному з ресторанів Краснодара. Затримання було проведено в стислі терміни на підставі звернення голови МВС України Анатолія Могильова до міністра внутрішніх справ Російської Федерації Рашиду Нургалієву.

Зараз готуються матеріали до Генпрокуратури України з приводу екстрадиції Романа Ландика на батьківщину. Як заявили в МВС Луганська, обвинувачувального вироку йому не уникнути, в незалежності від того, яке рішення прийме надалі потерпіла. «Дівчина може в суді заявити, що не наполягає на притягненні до відповідальності обвинуваченого, проте те це не вплине на рішення суду», – сказала Тетяна Погукай.

«Його злочин не тільки в тілесному побитті, а й у порушенні громадського порядку, цинізмі і неповаги до суспільства», – зазначила вона.

Зі свого боку Президент України Віктор Янукович пообіцяв, що факт побиття дівчини в кафе депутатом Романом Ландиком буде швидко розслідувано. За його словами, морально-етична сторона справи «не вписується ні в які рамки як депутата, чоловіка та людини».

Нагадаємо, 4 липня близько третьої години ночі в ресторані «Баккара» Луганська Роман Ландик побив дівчину Марію Коршунову – неодноразову фіналістку конкурсів краси. Дівчину доставили в неврологічне відділення з черепно-мозковою травмою та струсом мозку, а скандальне відео з камер спостережень було опубліковано журналістами в Інтернеті.

Проти Р. Ландика 7 липня порушено кримінальну справу за хуліганство. Сам же він заперечує факт побиття дівчини.

Раніше батько Романа Володимир Ландик – також народний депутат від Партії регіонів, погрожував журналістам судовими позовами за оприлюднення ними факту інциденту, однак пізніше заявив, що якщо його син винен, то відповість за побиття дівчини.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...