• ВКонтакті ліквідує власну платіжну систему

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 14 липня 2011 року
Прес-служба соціальної мережі ВКонтакті заявила про відмову від власної платіжної системи та поетапної її ліквідації, повідомляє BBC Russian.

Керівництво мережі пояснює це рішення тим, що ВКонтакті не відповідає новим вимогам, передбаченим у нещодавно прийнятому законі РФ «Про національну платіжну систему». А щоб вписатися в рамки цього закону, «ВКонтакті» доведеться створювати додатково юридичні особи, купити ліцензії, придбати звітності тощо, а це для компанії недоцільно.

Таким чином, у першому етапі буде закритий «сервіс бажань», де користувачі-друзі вибирають подарунки, щоб дарувати другу. А через місяць адміністрація мережі відключить від платіжної системи всі інтернет-магазини.

В адміністрації ВКонтакті пояснили, що закриття платіжної системи торкнеться тільки тих користувачів, які накопичили внутрішню валюту для придбання друзям товарів або подарунків у сторонніх магазинах. Що стосується внутрішніх грошей, накопичених для друзів, то вони будуть переведені на рахунок останніх, а ті в свою чергу, зможуть протягом трьох місяців вивести їх із ВКонтакті або ж витратити.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...