• Судова міліція взяла під охорону жертву депутата Романа Ландика

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 18 липня 2011 року
Потерпіла Марія Коршунова, яку побив в ресторані «Баккара» депутат Роман Ландик, виписана 15 липня з Луганської лікарні та взята під охорону спецпідрозділом «Грифон».

Під захист спецпідрозділу попросилися і деякі родичі дівчини, як сказала вона. Зараз Марія продовжує лікування вдома і буде знаходитися під захистом до суда, повідомив газеті «Сегодня» її адвокат.

Він спростував заяву Романа Ландика, що інцидент з Марією вирішен по-доброму, сказав: «Коли Марія перебувала у стресовому стані, вона готова була відкликати свою заяву на наступний день після події. Але, офіційної відмови не оформляла. Поки вона лікується, ми не будемо приймати конкретних дій у цьому плані. Суть претензій оформимо пізніше».

Своє прізвище адвокат не назвав, сказавши журналісту в телефонній розмові: «Мене багато хто знає. Поки ми з підзахисною визначаємося з позицією, я не хочу контактувати з третьою стороною. Можливо, на цьому тижні я вже зможу дати офіційну інформацію».

Нагадаємо, 20-річна Марія Коршунова – фіналістка конкурсів краси, була грубо побита депутатом Романом Ландиком вночі 4 липня в Луганському ресторані «Баккара». В результаті дівчину доставили у неврологічне відділення з черепно-мозковою травмою та струсом мозку. За фактом побиття прокуратура Луганської області 7 липня порушила кримінальну справу щодо Р. Ландика за хуліганство. Сам же обвинувачений затриманий в СІЗО Краснодара, де вирішується питання про його екстрадицію в Україну.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...