• Московське МВС затримала двох хакерів, що намагалися викрасти 12 мільйонів рублів

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 15 липня 2011 року

Московські правоохоронні органи затримали двох хакерів, які намагалися в банку незаконно перевести в готівку 12 млн. рублів.

Прес-секретар управління економічної безпеки і протидії корупції Московського МВС Ірина Вовк повідомила про це 12 липня виданню «Российская газета» без уточнення дати затримання.

«Інформація про те, що двоє молодих москвичів за допомогою Інтернету впровадили шпигунську шкідливу програму на офісний комп'ютер бухгалтера однієї московської фірми, поступила в дев'ятий відділ управління. Хакерів цікавила програма Банк-Клієнт, встановлена на ПК, і вони встановили контроль над нею», – розповіла Ірина Вовк.

Таким чином, зловмисники підробили електронне платіжне доручення і відіслали його електронною поштою до банку. У платіжці вказувалася сума отримання: більше 12 млн. рублів. А тим часом, щоб встигнути зняти гроші, хакери за допомогою програми-трояна заблокували офісний комп'ютер.

На наступний день, коли вони прийшли в банк отримати гроші, іх затримали і порушили проти злочинців кримінальну справу. Зараз ведеться перевірка на причетність молодих осіб до інших злочинів подібного характеру. Їм може загрожувати термін до десяти років ув'язнення.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...