ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

На складі військової частини в Москві сталася велика пожежа

Велика Епоха
 
Возгарання і два вибухи сталися на складі військової частини Москви, в районі метро «Бауманська», після 18:00 вечора (за мск.). Постраждав один пожежний, отруївшись продуктами горіння. Потерпілого госпіталізували в НДІ ім. Скліфосовського. МНС з'ясовує причину спалаху.

На складі військової частини в Москві сталася велика пожежа. Фото: doseng.org
На складі військової частини в Москві сталася велика пожежа. Фото: doseng.org
За попередніми даними «Інтерфакс», на території колишньої Академії радіаційного та хімічного захисту в Москві (адреса: Бригадирський провулок, 13), вибухнули балони з ацетиленом і киснем.

Коли прогриміли вибухи, у всіх машин, що стояли на вулиці, спрацювала сигналізація, і над палаючим складом повалив густий стовп диму. Язики полум'я сягали 5 метрів у висоту. Площа займання досягла 400 кв. м. Через відсутність гідрантів, пожежної бригаді довелося тягнути три пожежні рукави з Бауманської вулиці. Вогнище було локалізовано к 19:30. В наслідок пожежі деформувався металевий каркас будівлі, обвалилися конструкції та дах.

Ближче к 20:00 до місця події привезли п'ять огороджувальних бронещітів, і Бауманська вулиця була перекрита, а територія навколо локалізованого вогнища пожежі була оточена. Причину огородження ні військові, ні міліція не пояснили.

За даними «Інтерфакс» з непідтвердженого джерела командування частини, на складі знаходилися хімічні речовини. Проте пізніше заступник глави прес-служби Міноборони Юрій Іванов заявив, посилаючись на керівництво військової частини, що на складі ніяких небезпечних речовин не зберігалося.

Зараз пожежники продовжують поливати водою місце возгарання і розбирати завали.