• Митний союз обмежив імпорт м'ясо-молочної продукції з 28 підприємств України

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 13 липня 2011 року
Митний союз наклав тимчасове обмеження на імпорт м'ясо-молочної продукції з 28 підприємств України, повідомила прес-служба Россільгоспнагляд.

Таке рішення було прийнято за результатами переговорів відповідних ветеринарних органів країн-учасників Митного союзу – Росії, Білорусі та Казахстану. Тимчасові обмеження введені у зв'язку з невиконанням ветеринарно-санітарних вимог і норм інспекції Росії.

Обмеження діятимуть протягом одного місяця до подання документів про усунення недоліків, виявлених інспекцією та наявності гарантійних сертифікатів ветслужби України, відповідних нормам Митного союзу.

Право поставок м'ясо-молочної продукції в Росію, Білорусь і Казахстан збережено трьом українським підприємствам, але за умови усунення недоліків ними, виявлених у ході інспекції. А саме Техмолпрому, Хмельницькій маслосирбазі і Снятинській Новій птахофабриці.

Не пройшли інспекційну перевірку Митного союзу 22 підприємства України. Шість підприємств (МОЛІС, м'ясокомбінат «Зоря», Зевс ЛТД, Молочний Дім, Конотопм'ясо, Білоцерківський молочний комбінат) не відповідають ветеринарно-санітарним вимогам.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...