• У переобладнаних «маршрутках» возити українців буде заборонено

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 19 липня 2011 року

Власникам маршрутних таксі, переобладнаних з вантажних авто, не будуть видаватися ліцензії на автоперевезення вже з жовтня 2011 року, повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

На думку міністра інфраструктури Бориса Колеснікова, саме переобладнані маршрутки часто стають причиною важких ДТП з численними людськими жертвами.

«На жаль, увага до подібної експлуатації вантажних автобусів привертається лише після ДТП. Тільки тоді, коли відбувається трагедія, громадськість починає судити, що не можна застосовувати вантажні автобуси для транспортування людей», – сказав він.

«А коли ставиться питання про заборону ліцензії для таких транспортних засобів, це часто сприймається як «тиск на малий бізнес». Але все ж скоро подібні експонати автобусів, з якими вже можна тільки відкривати музеї, перевозити людей не будуть», – підсумував міністр.

З жовтня 2011 року в Україні буде заборонено доставляти людей у маршрутних таксі, переобладнаних з вантажних автобусів, і також неможливо буде отримати ліцензію на переобладнаний автобус, запевнив Борис Колесніков.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...