• У Києві перед китайським посольством запалять свічки

  • Вівторок, 19 липня 2011 року

У середу в Києві українські послідовники Фалуньгун проведуть заходи, приурочені до річниці початку репресій цього духовного руху з боку Компартії Китаю.

20 липня у 12-ту річницю переслідування духовного руху Фалунь Дафа (інша назва Фалуньгун) його українські послідовники зберуться навпроти посольства КНР у Києві. Перед посольством вони запалять свічки, щоб вшанувати пам’ять загиблих послідовників цього напряму цигун в результаті переслідувань у Китаї.

«20 липня — це чорна дата у сучасній історії Китаю. У цей день 1999 року почалась одна з найбільш масштабних кампаній геноциду у світі — репресії Фалуньгун, — каже Людмила Дворецька, керівник київського «Об’єднання послідовників Фалуньгун».

За словами організаторів заходу, наказ «знищити Фалуньгун» віддавав особисто тодішній лідер компартії Цзян Цземінь 20 липня 1999 року. Його вразила велика популярність Фалуньгун у Китаї, а також те, що послідовників школи стало навіть більше ніж членів Компартії Китаю. Крім того, колишній генсек злякався втратити ідеологічний контроль над людьми.

Для знищення Фалуньгун Цзян використав усі механізми репресивної системи компартії — ЗМІ, армію, поліцію, розгалужену судову систему та систему таборів трудового перевиховання — «лаогай», психлікарні та ін., каже пані Дворецька.

Відповідно до звітів правозахисних організацій, в Китайській Народній Республіці у тюремних установах до послідовників Фалуньгун широко застосовуються катування: обливання крижаною водою, встромлення бамбукових паличок під нігті, позбавлення сну, насильницьке годування сечею і випорожненнями, «Ліжко мерця» і т.д.

Також під час заходу послідовники Фалуньгун покажуть інсценування одного з 40 методів катувань, задокументованих ООН, які застосовуються до послідовників Фалуньгун у Китаї.

Крім того, організатори обіцяють більше розказати про принципи, методику Фалуньгун та продемонструють виконання вправ Фалуньгун та медитації.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...