• На Японію насувається потужна буря, «Фукусіма-1» терміново зміцнюють

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 18 липня 2011 року
Атомну станцію «Фукусіма-1», поспішають захистити від тропічного тайфуну, що насувається до Японії і може торкнутися регіону Токіо і східних префектур країни.

Зараз потужна буря рухається на префектуру Окінава зі швидкістю 20 км/год, повідомляє японська телерадіокомпанія NHK. Швидкість вітру усередині тайфуну складає 162 км/год, а висота хвиль біля узбережжя о. Кюсю, Амамі і Сікоку – 9-12 м.

17 липня компанія TEPCO опублікувала серію фотографій підготовки «Фукусіма-1» до майбутніх злив, які захлеснуть префектуру. На них видно, що третій реактор накрили щільним металевим дахом, що запобігає потраплянню у всередину будівлі дощової води.

Але накрити будівлі, де знаходяться перший і четвертий реактори, ще не встигли. Щоб не допустити затоплення будинків, фахівці відключать водопровідний шланг для охолодження реакторів, як тільки почнуться дощі.

Зауважимо, витрати Японії на відновлення інфраструктури північно-східних районів, зруйнованих внаслідок землетрусу та цунамі 11 березня 2011, можуть скласти 126-152$ млрд. у найближчі п'ять років. Такі цифри вказані у відповідному проекті уряду Японії. А збитки від стихійних лих склали близько 209$ млрд.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...