• У 61 дитячому таборі СЕС України виявила порушення

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 19 липня 2011 року

Майже чверть усіх українських таборів не відповідають санітарно-гігієнічним нормам, згідно з підсумками перевірки 18 червня Державної санітарно-епідеміологічної служби України дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

В ході перевірки з 254 дитячих оздоровчих таборів, адміністративне покарання отримали 69 посадові особи. 32 працівника відсторонено від роботи через відсутність проходження медичного огляду, повідомляє прес-служба МОЗ України.

Тимчасово закриті такі лікувально-оздоровчі комплекси, як «Переяславський» і «Лісова казка» (Київська область), «Верховина» (Івано-Франківська обл.), «Юний романтик» і «Добрий самарянин» (Одеська обл.), «Церква Божа »(Кіровоградська обл.), «Веселка» (Чернігівська обл.).

Також проведені інспекції на 116 підприємствах з виробництва і постачання продуктів харчування. За результатами перевірки 31 керівник притягнутий до адміністративної відповідальності, 25 працівників відсторонено від роботи через відсутність штампів проходження медогляду.

Раніше була припинена робота 14 дитячих таборів: п'ять у Севастополі («Альбатрос», «Нахімовець», «Прибій», «Гірський», «Ласпі», наметове містечко «Вавилов сад»), 4 літніх табори в Дніпропетровській області, «Чайка» в Житомирській області, база відпочинку «Каскад» в Одеській області.

Як відомо, в АР Крим, 12 липня з дитячого табору «Альбатрос» у Севастополі були госпіталізовані в лікарні з харчовим отруєнням 6 вихователів та 78 дітей з Росії.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...