ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Греції тисячи гречеських таксистів заблокувала під'їзні дороги для туристів

Велика Епоха
 
Близько 2,5 тисяч таксистів Греції почали 48-годинний страйк сьогодні з раннього ранку, який продовжиться до 20 липня. Вони утворили з автомобілів 2-х кілометровий ряд на трасі Аtiki Odos, яка веде до Афінського аеропорту, залишивши на трасі одну смугу для руху транспорту.

Зараз безліч туристичних автобусів чекають годинами, щоб зрушити з місця, повідомляє агентство АР. Щоб потрапити до аеропорту, пасажири автомобілів змушені добиратися туди пішки разом з багажем. У зв'язку з цим місцеві власті запропонували населенню добиратися до аеропорту залізницею.

У той же час, інша група страйкуючих таксистів заблокувала під'їзні дороги до порту Пірей. В результаті туристичні автобуси не можуть проїхати до порту. Біля пірейського берегу пришвартовано п'ять круїзних лайнерів, кожен з яких розрахован на 2 тис. пасажирів. Для своєчасного забезпечення руху поромів, берегова охорона стежить за основними пасажирськими причалами.

На курортних грецьких островах – Криті й Родосі, страйк таксистів проходить не в такій жорсткій формі. Там протестуючі не створюють перешкод руху транспорту на дорогах. Вони просто не вийшли на роботу.

В ці дні не будуть страйкувати тільки таксисти острова Корфу.

Це вже не перший липневий страйк грецьких таксистів. Вони незадоволені тим, що з виходом нового закону, який передбачає зняття обмеження на доступ до десятка закритих професій, вони втрачають по 100-200 тисяч євро, що заплатили за отримання своїх ліцензій.

Сюди також відносяться адвокати, архітектори, бухгалтери, інженери, ліцензії яких раніше передавалися у спадок, або перепродувалися, чи не видавалися багато років. Тепер же відповідні документи будуть видаватися всім бажаючим за невеликий внесок.

В Греції тисячи гречеських таксистів заблокувала під'їзні дороги для туристів.Фото: Angelos Tzortzinis/Getty Images
В Греції тисячи гречеських таксистів заблокувала під'їзні дороги для туристів.Фото: Angelos Tzortzinis/Getty Images

[image error]

[image error]

[image error]