• Юлія Тимошенко залишилася без захисників

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 28 липня 2011 року

Суддя Печерського райсуду Києва Родіон Кірєєв відмовив 28 липня екс-прем'єрові України Юлії Тимошенко у клопотанні допустити ще трьох адвокатів.

Тимошенко просила допустити до справи юриста і адвоката, народного депутата України Сергія Власенка, а також ще двох адвокатів із США: Роджера Енока і Марка Фелдмана, повідомляє «Кореспондент».

Кірєєв відмовив у клопотанні Тимошенко, заявивши, що суду не були надані ліцензії про адвокатську діяльність її захисників. На що екс-прем'єр заперечила, що законом не заборонено захиснику (не обов'язково адвокату за професією) діяти на підставі довіреності, виданої юридичною особою або залучати до справи раніше відстороненого захисника.

Раніше Сергій Власенко вже захищав інтереси Тимошенко в її процесі, але був відсторонений через неодноразові порушення порядку в залі суду. Замість нього суд призначив для підсудної двох інших адвокатів: Миколу Сірого та Олександра Плахотнюка, але від них Тимошенко відмовилася. За претензією екс-прем'єра, суд не надав новим захисникам необхідного часу для ознайомлення з матеріалами її кримінального процесу. Ще раніше з цієї ж причини відсторонився і адвокат Микола Титаренко.

Нагадаємо, Юлію Тимошенко звинувачують у перевищенні службових повноважень та нанесенні шкоди країні при укладанні газових угод з Росією в 2009 році.

Згідно з цим звинуваченням підсудній загрожує термін до 10 років ув'язнення.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...