• Британський уряд визнав повстанців законною владою Лівії

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 28 липня 2011 року

 

Британія офіційно заявила про визнання лівійської повстанської Національної перехідної ради єдиним правомочним урядом Лівії.

Влада Великобританії пішла за прикладом Франції та США, визнавши законність лівійських повстанців на початку липня, і відмовилися від раніше заявленого ними принципу «визнаємо країну, а не уряд».

Глава британського МЗС Вільям Хейг заявив, що весь склад посольства Лівії в Великобританії, що представляє інтереси Муамара Каддафі вишлють з країни і запропонують повстанській стороні назначити нових замість тих.

Також, Британія заявила, що розморозить 150$млн. лівійських активів, щоб допомогти повстанському Національній перехідній раді поставити країну на ноги.

Зі свого боку, заступник міністра закордонних справ Лівії Халед Кааім засудив вищеназване рішення Великобританії і назвав його «безвідповідальним і незаконним».

За останніми повідомленнями телебачення Libya TV в Катарі, новим послом Лівії в Великобританії буде призначений Махмуд Аль Наку – популярний лівійський журналіст і письменник.

Повіреному в справах Лівії дали триденний термін, щоб залишити Великобританію. А справи інших дипломатів будуть розглядати індивідуально, заявив МЗС.

Поки вісім лівійських дипломатів як і раніше перебувають у будівлі посольства, над яким розвивається прапор режиму Каддафі. На дзвінки вони не відповідають.

 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...