• У Києві, Харкові, Дніпропетровську та Донецьку продовжать будівництво метро

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 26 липня 2011 року

У Києві планується збільшити протяжність ліній столичного метрополітену на 37,6 км, а також продовжиться будівництво мереж метро в Дніпропетровську, Харкові та Донецьку. Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Дане Міністерство вже підготувало для Кабінету міністрів України пакет документів «Про схвалення плану програми будівництва та розвитку мережі метрополітенів на 2011-2020 рр.».

Пакет підготовлений в рамках виконання п. 12 Плану № 1437-р Комплексних рішень проблем соціально-економічного розвитку міст: Харків, Дніпропетровськ, Львів, Донецьк, Одеса, та переліку першочергових проектів інвестування на 2010-2020 рр., Підписаного Кабміном України 12 липня 2010 року.

Прийняття цього плану дозволить продовжити будівництво мереж метро в Києві, Дніпропетровську, Харкові та Донецьку. Це дозволить забезпечити потребу населення столиці, густонаселених обласних центрів та їх приміських районів у доступних перевезеннях до 2020 року.

Зокрема, в Києві пропонується додатково побудувати 26 станцій метро, два входу/виходу на діючих станціях, чотири пересадочних вузла, три електродепо, другу чергу депо «Харківське», майстерні з ремонту ескалаторів, а також тягову підстанцію і шлях для обкатки вагонів протяжністю 1,2 км.

У Дніпропетровську заплановано з'єднати центр міста з транспортним вузлом, для чого введуть в дію другу пускову ділянку метро від станції «Вокзальна» до «Жовтнева» протяжністю 4,01 км. У підсумку, Дніпропетровськ зможе заощадити близько 9,1 млн. грн. на експлуатації міського наземного транспорту і зниженні тривалості поїздок пасажирів. 


Компанія Арігонбуд — спеціаліст з клінкеру. Арігонбуд була заснована в 2002 році і понині здійснює постачання більш ніж 500-ти типів будматеріалів, зокрема, облицювальної керамічної цегли, дорожно-тротуарної клінкерної цегли, клінкерної керамічної цегли тощо.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...