• «Європейській валюті загрожує “клінічна смерть”» – аналітики

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 19 липня 2011 року
Європейська боргова криза може посилитися вже в найближчі дні або тиждень, у зв'язку з безперервним зростанням прибутковості державних облігацій Італії та Іспанії. Цей факт може перерости в подію величезної «системної значущості», вкрай негативне для євро, вважають аналітики Royal Bank of Scotland Group Plc (RBS).

За повідомленням аналітиків RBS, регулятори вже не встигають за перебігом подій, що розвиваються і мало чим зможуть допомогти в підтримці Іспанії або Італії.

Аналітики сайту НБРА-IBRA вважають, що уряди країн Єврозони повинні зараз рішуче діяти, так як сформовані умови можуть взагалі призвести до «клінічної смерті» європейської валюти.

Експерти радять інвесторам поки уникати серйозних вкладень в облігації не тільки «периферійних» країн ЄС, а й країн всієї єврозони, за винятком Німеччини.

Нагадаємо, 8 липня прибутковість десятилітніх іспанських і грецьких облігацій вперше перевищила ставку на 2,45% за весь час ходіння євро. Так, сьогодні у ході торгів прибутковість 10-річних облігацій Італії варіюється в межі – 5,97%, Іспанії – 6,3%, Португалії – 12,7%, Ірландії – 14,1% і Греції – 18,3%.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...