ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Віталій Кличко святкує своє 40-річчя

Велика Епоха

Сьогодні відзначає свій 40-річний ювілей неперевершений боксер Віталій Кличко. Президент України Віктор Янукович привітав чемпіона світу з боксу з його особистим святом.

Віталій Кличко святкує своє 40-річчя. Фото: Getty Images
Віталій Кличко святкує своє 40-річчя. Фото: Getty Images
Віталій сказав, що незважаючи на 40 років він відчуває себе на 25, і тому поїде до Нью-Йорку, щоб уникнути святкування. Зазвичай він відзначає свої дні народження тільки у колі рідних.

«Я святкую свої дні народження тільки в дуже вузькому колі – з сім'єю, щоб не ображати нікого з моїх друзів. Так і цього разу, ми, швидше за все, підемо відзначити ювілей до одного з Нью-Йоркських ресторанів, де підіймемо по келиху соку за батьків» – зізнався Віталій на sport.tochka.net.

«В юності я думав, що людина в 40 років вже майже пенсіонер. Але тепер точно знаю, що в 40 років життя тільки починається», – згадує він.

Проте відзначити свій ювілей разом з батьком і з матір'ю Віталію не вдасться. Кілька днів тому, 13 липня, помер від раку його батько Володимир Родіонович, у віці 64 роки.

«Він боровся з хворобою три роки, але так і не виграв. У смерті ніхто не виігрує...», – написав у своєму блозі Кличко-старший.

Віталій вважає, що завдяки жорсткій дисципліні, яку тримав у сім'ї його батько, їм з братом вдалося домогтися таких великих результатів у спорті.

Але, як ми знаємо, 40 річний Віталій Кличко володіє не тільки спортивними успіхами. Він також знімається у фільмах, грає на гітарі, займається журналістикою і вивчає іноземні мови. Він політик, меценат, учений-педагог, громадський діяч, член громадської ради журналу «ЄвроАтлантика» і Герой України.