• У Донецьку зі скандалом побудують сміттєспалювальний завод

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 22 липня 2011 року
Донецка міська Рада депутатів, прийняла рішення про продаж ділянки землі під будівництво сміттєспалювального заводу, не дивлячись на протести громадськості.

Згідно з рішенням депутатів Донецької міськради, ТОВ «ЕкоЕнерджі» буде продано 9,33 га земельної ділянки в Пролетарському районі міста для будівництва заводу з переробки відходів. Дата початку будівництва підприємства ще невідома, передає ІА Острів.

Під час сесії, біля Донецької міськради проходила акція протесту проти будівництва такого заводу. Активісти мітингу тримали в руках транспаранти з гаслами: «Ні сміттєспалювального заводу!», «Депутати! Не продавайте своїх виборців! », «Мер! Спалюй сміття у себе в кабінеті і дихай цим сам!» й тощо.

Один із організаторів акції протесту – депутат Ленінської районної ради Донецька Дмитро Верзілов, прикував себе до дверної ручки виконкому і оголосив голодування, повідомляє портал Новини Донбасу.

Протестувальники зі свого боку заявляли, що якщо рада депутатів все ж таки продасть землю, то буде ініційовано збір підписів про відставку Донецького голови.

Нагадаємо, сміттєспалювальний завод місцеві власті планували почати будувати ще в 2009, а потім і в 2010 рр.. за кошти вищеназваного інвестора. Однак, через громадські протести спроба будівництва провалилася. Дані протести підтримували й Екологічні організації міста.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...