• Обама хоче в якості подарунку до Дня народження «підвищення ліміту держборгу»

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 22 липня 2011 року
 
Президент США Барак Обама 4 серпня відсвяткує своє 50-річчя. В якості подарунка на свій день народження він хотів би «підвищення ліміту держборгу». Таке його бажання прозвучало в інтерв'ю одній з американських радіостанцій, передає УНН.

Питання про збільшення розміру держборгу має бути вирішене 2 серпня. Тому рішення, яке приймуть республіканці і демократи США в цей день, стане певним «подарунком» для президента США.

На сьогоднішній день ліміт держборгу Америки становить $ 14,3 трлн., який був перевищений ще у травні. Раніше Білий дім запропонував підняти верхню межу держборгу на $ 2,4 трлн.

Обама заявив у вівторок журналістам, що в питанні відносно підвищення ліміту держборгу США вже є «деякий прогрес». Розроблено план шістьма сенаторами з обох партій, який передбачає негайне зниження бюджетних витрат на $ 500 млрд. А для цього необхідно почати процес реформування системи медичного страхування і скасувати ряд пільг за допомогою внесення змін до податкового кодексу.

У свою чергу The Wall Street Journal відзначає, що в будь-якому випадку, у цього «важкого плана» мало шансів бути схваленим у незмінному вигляді, бо Білий дім заявив, що накладе вето на нього.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...