• Нью-Йоркський суд відклав слухання за позовною заявою Тимошенко до вересня

  • П'ятниця, 22 липня 2011 року
Окружний суд Нью-Йорка сьогодні відклав слухання за позовною заявою екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко проти Швейцарського газового трейдера РосУкрЕнерго (RosUkrEnergo) і його співвласника Дмитра Фірташа на 9 вересня, передає Радіо Свобода з посиланням на канцелярію суду.

Напередодні окружний Нью-Йоркcький суд призначив зустріч на 22 липня, об 11:45 (амер. час.) Дмитру Фірташу і Юлії Тимошенко.

Тимошенко планувала бути присутньою на слуханні, але її не відпустили у зв'язку з підпискою про невиїзд із України. Втім, за законом США для позивача не обов'язкова особиста присутність у залі суду. Замість нього можуть з'явитися його представники, сказав її адвокат Сергій Власенко.

Дмитро Фірташ зі свого боку сказав, що не отримав офіційного повідомлення про позов проти його компанії RosUkrEnergo в Нью-Йорку.

Нагадаємо, у квітні 2011 року екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко подала в Нью-Йоркський суд позовну заяву щодо трейдера RosUkrEnergo і його співвласника Д. Фірташа, звинувативши у шахрайстві, корупції і порушенні прав людини.

У 2010 р. Арбітражний інститут торгово-промислової палати у Стокгольмі зобов'язав Нафтогаз України повернути борг RosUkrEnergo 12,1 млрд. кубометрів газу, який українська газова компанія повернула у квітні 2011 р.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...