• Курорти в Європі подорожчали до 80%

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 26 липня 2011 року
Європейські курорти подорожчали від 40% до 80% порівнюючи з минулим роком. Цим літом європейським туристам доведеться витратити на чверть більше, ніж у минулому через стрибок цін на товари, проживання в готелях, а також транспортні витрати.

До таких результатів привели дослідження компанії Post Office. Як зазначає британська асоціація ABTA, інфляція пов'язана, насамперед, з розгортаннями подій у Північній Африці, пише канал ICTV.

Post Office порахувала і порівняла споживчий кошик туристів на 13 європейських курортах, в яку увійшли товари з 10 пунктів, включаючи вечерю в ресторані та повсякденні товари. Як показали дослідження, всі товари і послуги в Європі подорожчали.

Так, наприклад, у Туреччині і у Франції банка кока-коли стала коштувати 2,3 € (на 77% вище) і 2,9 € (на 21% вище) відповідно, а чашка кави – 2,3 € (на 117% вище) і 2,5 € (на 33% вище) відповідно.

В Іспанії каву ви тепер поп'єте за 1,2 €, португальське пиво за 1,5 €, а середня вечеря на двох обійдеться в 40 €. У Франції така ж вечеря буде коштувати 42—63 € і більше.

В Італії товари подорожчали в середньому на 80%. За легку вечерю в ресторані з двох-трьох страв із пляшку вина ви затратимите до 60 €, а пачку цигарок – 3,3—4,6 €.

Якщо раніше багато британців їхали відпочивати до Єгипету або Тунісу, то тепер вони їдуть відпочивати на континент, пише «Дело».

Отже, найдорожчий відпочинок виявиться у Франції (до 1600 €), менше – в Італії (до 700 €).

Тим, хто хоче уникнути значних витрат, експерти пропонують їхати відпочивати до Греції. Тут місцеві готелі значно подешевшали через дефолт у країні і хвилювань на материку, що зараз відбуваються. До того ж впали ціни на пиво й каву. Так, пляшка пива обійдеться вам у 2,5 € (замість 4,8), а кава – 2,2 € (замість 2,8).

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...