• Барак Обама ввів санкції проти злочинних угрупувань з СНД

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 26 липня 2011 року
 
Президент США Барак Обама почав активну боротьбу зі світовими злочинними угрупованнями, до числа яких увійшли такі й з країн СНД, повідомляє прес-центр Білого дому.

Глава Білого дому ввів санкції відносно ряду злочинних організацій, підписавши відповідне розпорядження і опублікувавши його на своєму сайті. Дане рішення прийнято США в зв'язку з посиленою «загрозою для стабільності світової економічної і політичної системи» з боку великих злочинних угруповань.

Згідно з розпорядженням, будуть заморожені активи злочинних угруповань у США, і заборонені ділові операції, а також угоди з їх власниками.

У документі вказані чотири такі великі злочинні угруповання: японська мафія Якудза, неаполітанська мафія Каморра (аналогічна сицилійської), кримінальна наркоторгова організація в Мексиці Los Zetas (або Лос-Зетас), і «Коло братів» (іншими словами «братва») з СНД.

Характеризуючи «Коло братів», Міністерство фінансів США заявило, що до цього угруповання входять не тільки представники пострадянських республік, але й – Близького Сходу, Африки, а також Латинської Америки.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...