• Військовий злочинець Горан Хаджич екстрадований до Гааги

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 22 липня 2011 року
 
Колишній лідер хорватських сербів Горан Хаджич, обвинувачений по 14 пунктам у військових злочинах і тортурах, а також у злочинах проти людяності під час конфлікту на Балканах в Югославії, відправлений сьогодні з Белграду до Нідерландів для Міжнародного трибуналу, передає Бі-Бі-Сі.

Як повідомляє джерело, перед відльотом Хаджичу дозволили зустрітися з хворою матір'ю в м. Нові-Саде на півночі Югославії.

Після прибуття до Гааги обвинуваченому будуть пред'явлені звинувачення у порушенні законів, вбивстві сотень тисяч хорватів, депортації десятків тисяч жителів несербської національності, переслідуванні з політичних і релігійних мотивів, тортурах, жорстокому поводженні, руйнуванні сіл, знищенні установ, розграбуванні власності.

Екс-президент республіки Сербська Крайна Горан Хаджич переховувався від міжнародного правосуддя протягом семи років. 20 липня 2011 цього року він був затриманий в лісі, на північ від Белграду, при спробі продати картину Амедео Модільяні.

Сербська поліція охороняє територію аеропорту, в той час як колишнього лідера хорватських сербів Горана Хаджича везуть побачитися з хворою матір'ю в місто Новий Сад, 22 липня 2011 року. Фото: / Getty Images

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...