• У Конго загинуло більше 100 людей при зіткненні двох човнів

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 29 липня 2011 року
 
При зіткненні двох річкових суден на північному заході Екваторіальної провінції Демократична Республіка Конго на річці Тшуапа (Tshuapa) в ніч на середу загинуло більше 100 людей.

Про трагедію повідомляє Associated Press з посиланням на прес-секретаря глави Екваторіальної провінції держави Ребекку Ібаля Нгума (Rebecca Ebale Nguma).

На борту суден перебувало не менше 220 чоловік. Близько 105 пасажирам вдалося добратися до берега вплав, інші залишилися на місці, і їх повернули в четвер увечері.

Конго – велика країна в Центральній Африці, що розташована серед джунглів і величезних річок. Багато людей воліють наймати судна, човни та баржі, не призначені для перевезення людей, навіть якщо перші не вміють плавати.

Часто човна знаходяться в дуже поганому стані і переповнені вкрай, через що погано регулюються і нерідко відбуваються аварії.

Пасажири, не рідко до 500 чоловік, проводять у плаванні до семи тижнів у переповненому судні з двома туалетами, де їм доводиться спати серед вантажу, і ділити житловий простір з тваринами, такими як свині, кози, крокодили, птиці, ящірки, змії й тощо.

З іншого боку, річки Конго є рятувальним колом для мільйонів місцевих жителів, що знаходяться в залежності від транспорту і торгівлі.

На даний час всі човни тут приватні. Переважно – це баржі, що перевозять товари. Екіпажі продають квитки пасажирам, які подорожують в дуже поганих умовах, часто нагадуватиме умови в таборах біженців.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...