• У Харкові страйкують водії та кондуктори тролейбусів

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 2 серпня 2011 року
 
Сьогодні страйкують водії та кондуктори двох тролейбусних депо Харкова, вимагаючи погашення заборгованості по заробітній платі за півтора місяця і відрахувань до Пенсійного фонду України за два роки, повідомляє «Міський портал Харкова».

Сума заборгованості більш двом тисячам робочим склала близько 6 млн. грн., повідомляє голова профспілкової організації «Захист і справедливість» КП «Міськелектротранс» Андрій Ільгов.

Крім відновлення відрахувань до Пенсійного фонду і виплати зарплати, страйкуючі також вимагають зупинити дроблення КП «Міськелектротранс», відставки його директора Сергія Почепецького і права на законну діяльність незалежної профспілкової організації «Захист і справедливість».

Через дворічну заборгованость «Міськелектротранс» Пенсійному фонду, працівники першого втратили близько двох років стажу, до того ж, через реорганізацію підприємства багатьох з його штату примушують до звільнення.

Андрій Ільгов підкреслив, що нинішня акція є попереджувальною. На лінію не вийшло тільки 72 тролейбуса, а на площу Свободи біля стін міської Ради зібралося близько ста чоловік, замість 2,5 тисяч. «Якщо наші вимоги не будуть задоволені, то через тиждень ми повністю зупиняємо роботу», – попередив він.

Зі свого боку директор департаменту транспорту і зв'язку Харківської міськради С. Дульфан заявив, що до 15 серпня з робочими буде проведений повний розрахунок, погашена поточна заборгованість по зарплаті і виплачена компенсація за невикористану відпустку всім тим, хто звільнився або ж звільняється. Він також запевнив, що скорочень у ході реорганізації «Міськелектротранс» не буде. «При реорганізації підприємства весь кадровий склад буде переоформлений на нове комунальне підприємство», – сказав він.

До відома читачів, у зв'язку з реорганізацією КП «Міськелектротранс», у Харкові створено п'ять комунальних підприємств: «Жовтневе трамвайне депо», «Салтівське трамвайне депо», «Горелектротранссервіс», КП «2-е тролейбусне депо» і «3-е тролейбусне депо ». Нові комунальні підприємства почнуть роботу з 15 серпня.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...