• Мер Вільнюсу оригінально бореться з неправильною парковкою авто

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 5 серпня 2011 року
У центрі столиці Литви 13-тонний бронетранспортер демонстративно розчавив «Мерседес», припаркований на велосипедній доріжці, повідомляють литовські ЗМІ.

З люка бойової машини виліз мер Вільнюса Артурас Зуокаc і задоволено оглянув розплющене авто. Ось таким способом градоначальник закликав порушників до порядку правил парковки. А журналістам він сказав наступне:

«Я вмію водити бронетранспортери. Цим я хочу нагадати власникам автомобілів, що не можна нешанобливо ставитися до інших. Якщо у вас є автомобіль і купа грошей, то це не означає, що ви можете ставити машину, де заманеться. А останнім часом такі випадки значно почастішали».

«Сподіваюся, моє повідомлення буде почуто», – звернувся він до ЗМІ, і, перетворений в коржик автомобіль увіз евакуатор. У мерії ж пізніше зізналися, що все це було лише інсценуванням для ЗМІ.

Слідом за цією акцією влади Вільнюса оголосили про 50% зниження вартості паркування на деяких вулицях міста.

До відома, Вільнюс був поділений на спеціальні зони, в яких за стоянку автомобілів стягувалася різна плата. Так, приміром, у синій зоні необхідно було заплатити 6 літів на годину, в червоній – 3 літа, у жовтій – 2 літа, а в зеленій – 1 літ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...