• Пілоти авіалінії «АероСвіт» домоглися підвищення зарплати

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 2 серпня 2011 року

Страйкуючі пілоти авіалінії «АероСвіт» домоглися надбавки до зарплати. Після декількох годин переговорів профспілок з керівництвом авіакомпанії, було прийнято рішення про підвищення зарплати пілотів на 18%.

Як повідомляє сайт аеропорту «Бориспіль», оскільки керівництво нічого не знало про плановану акцію, тому не змогло прийняти своєчасні заходи щодо її попередження. Тому адміністрація компанії в мінімально можливий термін задовольнила вимоги страйкуючих працівників.

Всього за вчорашній день було затримано близько 50 внутрішніх і міжнародних рейсів авіакомпанії «АероСвіт». Співробітники українських аеропортів робили все необхідне, щоб забезпечити пасажирам, які очікують свого рейсу, максимально комфортних умов.

Страйк був організований профспілкою «Ліга лінійних пілотів», яка висувала вимоги: здійснити індексацію виплат пілотам за 2008-2009 роки, а також включити в договір нового положення про оплату праці збільшення зарплати на 18% пілотам Boeing-737.

На даний час компанія «АероСвіт» вже здійснила всі затримані раніше внутрішні і зовнішні рейси через кордон в Україну, а також відправила більшість рейсів з усіх українських аеропортів, наголошується в повідомленні.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...