• Страйкують пілоти компанії «АероСвіт»

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 1 серпня 2011 року
У міжнародних аеропортах «Бориспіль» і «Донецьк» з ранку затримано більше 5% авіарейсів авіакомпанії «АероСвіт» (AeroSvit) у зв'язку зі страйком пілотів літаків типу «Boeing-737», повідомила прес-служба авіакомпанії.

Згідно з інформацією, на даний момент відмінено рейс до Праги, затримані рейси на Донецьк, Севастополь, Одесу, Москву, Афіни, Стамбул, Гамбург та інші міста. Рейси до «Борисполя» також виконуються з затримкою.

У холі аеропорту утворилася величезна черга в терміналі «А», люди масово здають квитки. Якщо в найближчі 7 годин рейси не відновлять, керівництво «АероСвіт» пообіцяло повернути гроші або ж надати пасажирам готельні номери.

«Ситуація в аеропорту більш-менш стабільна. Це тільки частковий страйк з боку української компанії «АероСвіт». Масового страйку пілотів немає», – запевнила прес-секретар київського аеропорту «Бориспіль» Оксана Ожегова.

Подібні затримки авіарейсів спостерігаються і в інших містах України, Росії та далекого зарубіжжя.

Протест українських пілотів пов'язаний з урізанням заробітної плати. Зараз між профспілкою пілотів і адміністрацією авіакомпанії ведуться переговори.

«АероСвіт» – одна з великих українських авіаліній, створена в 1994 році на основі спільного україно-ізраїльського підприємства. На даний момент «АероСвіт» – єдина компанія, яка здійснює рейси по міжконтинентальним маршрутами (Бангкоком і Києвом, Делі, Пекіном, Торонто і Нью-Йорком), а також має в лізингу далекомагістральну техніку.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...