• 25 загиблих африканських мігрантів виявлено біля берегів Італії

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 2 серпня 2011 року
На судні з африканськими біженцями в машинному відділенні було виявлено 25 загиблих. Вони прямували з Лівії до південного італійського острову Лампедуза.

Італійська берегова охорона перехопила судно з мігрантами 1 серпня в італійських водах, у 50 км від сицилійського острову і причалила його до гавані. На невеликому 15-метровому баркасі крім загиблих знаходилося ще 271 чоловік. Серед них 21 дитина і 36 жінок.

 
Крім того, у дорозі загинув ще один чоловік, тіло якого було викинуто за борт.

Італійська прокуратура завела розслідування, щоб з'ясувати, чи потрібно залучати когось до кримінальної відповідальності. Прокурори заявили, що чоловіки, мабуть, померли від задухи через брак повітря в переповненому трюмі.

 
Місцеві лікарі-волонтери встановили приблизний час смерті не допливших живими. По всій видимості, вона наступила ще тоді, коли баркас перебував у міжнародних водах, повідомляє AFP.

В останні тижні тисячі біженців з Лівії, Тунісу, Сомалі, Гани, Нігерії та інших країн Африки приїжджають на Лампедузу, рятуючись від війни, бідності й голоду. Переважно це африканські робітники-мігранти.

Сьогодні останні заблокували автомагістраль і залізну дорогу в італійському місті Барі, а також атакували підрозділи поліції. В ході безладів були поранені десятки правоохоронців та розбито кілька поліцейських машин.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...