• 7,5 тонн кокаїну підняли з дна Карибського моря

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 3 серпня 2011 року
Приблизно 7,5 тонн кокаїну на суму 180 $ млн. (110 €), було вилучено у вівторок з підводного човна наркоторговців, який вони затопили біля берегів Гондурасу, повідомляє ВВС.

Члени екіпажу берегової охорони США спільно з ВМС Гондурасу вивантажили тисячі тюків кокаїну близько Майамі-Біч (штат Флорида) 2 серпня. Партію контрабанди піднімали з дна Карибського моря протягом трьох днів.

Берегова охорона США виявила з вертольота сконструйовану силами наркоторговців субмарину в 26 км від Гондурасу 13 липня. Військовим вдалося взяти в полон п'ять членів екіпажу, які встигли перед цим пустити свій човен з контрабандою на дно, щоб приховати докази. Однак спецслужбам все ж таки вдалося витягнути з трюму субмарини, що гинула, пару тюків з наркотиками, але основна частина вантажу потонула.

Водолазам знадобилося майже півмісяця, щоб відшукати в морських глибинах затоплене судно. Виявилося, підводний човен дрейфував на глибині 15 м, у 30 км від Нікарагуа.

Затримані колумбійські контрабандисти, які намагалися доставити наркотики через Мексику до США, постануть перед федеральним судом Тампи вже 5 серпня.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...