• Заворушення перекинулися в інші міста Великобританії

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 10 серпня 2011 року

У Лондоні, де на вулицях патрулюють 16 тисяч військових, сьогоднішня ніч пройшла без серйозних подій. Проте заворушення перекинулися в інші міста країни, повідомляє агентство Associated Press.

Щоб зупинити свавілля, 9 серпня в Лондон були стягнуті 16 тисяч військових. Їм було дозволено відкривати вогонь по агресивних порушниках гумовими кулями. Тому нинішня ніч у Лондоні була відносно тихою. Проте заворушення перекинулися на північний захід Великобританії — в Бірмінгем, Манчестер, Ліверпуль, Салфорд, Лечестер, Вест-Бромвіч, Ноттінгем та інші міста. Звідси надходять повідомлення про вибухи і підпали магазинів, автомобілів та ін. У країні почалася кампанія з пошуку з пошуку підозрюваних у вандалізмі і мародерстві, здійснюються широкомасштабні арешти учасників і підбурювачів заворушень. За минулі дні свавілля було заарештовано понад 1100 причетних британців, з них 111 суб'єктам пред'явлені звинувачення.

Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон заявив учора, 9 серпня: «Я звертаюся до тих, хто відповідальний за ці заворушення: Ви відчуєте всю силу правосуддя». Свої канікули перервали і парламентарії. Вчора відбулося їхнє екстрене засідання по ситуації, що склалася. Також було організовано урядовий комітет Cobra з надзвичайних ситуацій.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...