• Котирування іпотечних агентств США продовжують падати

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 9 серпня 2011 року

Дочірня компанія корпорації McGraw-Hill — Standard&Poor’s, що здійснює аналітичні дослідження фінансового ринку, знизила котирування найбільших американських іпотечних агентств Fannie Mae (FNMA) і Freddie Mac (FHLMC).

Рейтинг FNMA і FHLMC впав у відповідності з кредитним рейтингом США 5 серпня — з рівня AАA до АА+. Компанія Standard&Poor's знизила котирування іпотечних агентств внаслідок їхнього тісного зв'язку з Білим домом США. Вперше в історії Standard&Poor's знизила вищий кредитний рейтинг Америки, і це сталося через борг уряду США.

Зниження рейтингу США, яке почалося 8 серпня і продовжилося вранці 9 серпня, та ще й фінансові проблеми в області євро призвели до серйозних падінь біржових індексів, передає Бі-бі-сі.

На думку Standard&Poor's, повернення довгострокового кредитного рейтингу Америки до ААА — найвищої позначки, малоймовірне.

Міністр фінансів США Тімоті Гейтнер і його помічники звинуватили аналітиків Standard&Poor's в незнанні законів фінансової математики.

У свою чергу кінорежисер Майкл Мур, який зняв ряд документальних фільмів, які зачіпають соціально-економічні питання Америки, закликав Барака Обаму заарештувати керівництво компанії Standard&Poor's. Майкл Мур вважає, що «ці злочинці обвалили економіку США в 2008 році, і тепер збираються це знову зробити», пише Лента.Ру.

Однак, песимістичну оцінку аналітиків Standard&Poor's підтверджує ситуація на ринках: 8 серпня індекс Dow Jones впав на 2,4% і Nasdaq — на 3,2%.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...