• Суд залишив Тимошенко під арештом

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 8 серпня 2011 року

Печерський районний суд Києва залишив під арештом колишнього прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко, відмовившись задовольнити клопотання її захисника Юрія Сухова, повідомляє Корреспондент.net.

Сьогодні захисник Юлії Тимошенко Юрій Сухов передав суду клопотання про звільнення підзахисної з-під варти і передання її на поруки. Суду також було передано звернення уповноваженої ВР України з прав людини Ніни Карпачової з проханням змінити міру запобіжного заходу у зв'язку з тим, що СІЗО переповнене.

З подібним проханням звернулися до суду і патріарх Київський Філарет, настоятелі соборів Володимирського та Михайлівського Золотоверхого, а також єпископ Луцький Маркіян Трофим'як і представники Церкви євангелістів християн-баптистів, повідомляє Українська Правда. Всі вони висловили готовність взяти Ю.Тимошенко на поруки і нести за неї відповідальність.

«Я знаю, що подібних звернень дуже багато, але сьогодні біля суду було дуже тісно, через що я не зміг вранці передати всі клопотання. Тому я передам їх суду після технічної перерви», — сказав Сухов.

Поки ж суддя Кірєєв зачитав рішення суду про відмову передати Тимошенко на поруки або звільнити її з-під варти у зв'язку з тим, що в цьому немає «необхідності».

Раніше вранці Ю. Тимошенко разом з Ю. Луценко були доставлені до суду в одному автозаку вже о 6:00 ранку. Слухання по газовій справі Тимошенко почалося о 10:00. Тут же проходить і слухання по справі Луценка.

Міліцейські автобуси з бійцями спецпідрозділу «Беркут» почали з'їжджатися до наметового містечка прихильників Юлії Тимошенко на Хрещатик ще з самого ранку. Між двома сторонами відбувся невеликий конфлікт внаслідок того, що входи наметового містечка з боку в'їзду до суду почали загороджувати залізними щитами.

Розділившись, бійці розмістилися по обидві сторони будівлі Печерського районного суду, поблизу універмагу і недалеко від Бессарабського ринку. А на вулицю Б. Хмельницького приїхало понад 20 автобусів зі співробітниками МВС.

Нагадаємо, 5 серпня Печерський райсуд заарештував колишнього прем'єр-міністра України Ю. Тимошенко і помістив в Лук'янівське СІЗО. Її заарештували після того, як вона звинуватила Азарова і його сина в корупції, і між підсудною і свідком сталася перепалка.

Зауважимо, колишній глава МВС Юрій Луценко перебуває під арештом вже більше семи місяців.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...