• Шварценеггера оштрафували на 400 євро за паління

  • Вівторок, 9 серпня 2011 року

Колишній губернатор Каліфорнії і кіноактор Арнольд Шварценеггер був оштрафований на 400 євро за куріння в аеропортах Граца і Зальцбурга, повідомляє австрійська газета Kronen Zeitung 9 серпня.

Незважаючи на те, що в Австрії з США немає угоди про заходи покарання за куріння, але це не завадило австрійським правоохоронцям вручити американському посольству у Відні дві штрафні квитанції номіналом по 200 євро для передачі колишньому земляку.

Представник «антитютюнової поліції» Дітмар Ерлахер заявив, що Арнольд Шварценеггер своїм вчинком не тільки порушив закони Австрії, а й подав поганий приклад молодому поколінню.

Чи будуть оплачені штрафи чи ні американським кіноактором і політиком, поки невідомо, але його рідна Австрія дала зрозуміти, що потрібно виявляти повагу до законів тієї країни, в якій перебуваєш.

Нагадаємо, зараз «Термінатор» переживає важкий період у житті. Він та його дружина Марія Шрайвер перебувають у шлюборозлучному процесі після 25 років спільного життя. У свою чергу, Арнольд Шварценеггер попросив виявити повагу до його особистого життя, родини і не чіпати їх.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...