• Кличко просить Януковича віддати йому на поруки Тимошенко

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 9 серпня 2011 року

Віталій Кличко на прес-конференції 9 серпня звернувся до Віктора Януковича із закликом «зупинити бої без правил в українській політиці», повідомляє його прес-служба.

На думку боксера, арешт і ув'язнення в СІЗО представників опозиції ускладнили і так небезпечну конфронтацію в суспільстві.

«Ми спостерігаємо, як розгортається глибокий внутрішній конфлікт у державі. Сьогодні під зривом європейська інтеграція України. Ми стали на порозі міжнародної ізоляції. Під зривом може опинитися не тільки вступ України до Європейського Союзу, а й проведення Євро-2012», — заявив В. Кличко.

«І народ України, і весь світ вважають, що країна опинилася в глухому куті, вийти з якого допоможе сам Президент, прийнявши зараз відповідальне рішення», — додав він.

Віталій вважає, що перший крок, який допоможе відновити стабільність в країні і довіру світової спільноти — це звільнення Юлії Тимошенко з-під варти.

«Я готовий взяти на поруки цю тендітну жінку. У разі відмови суду, як це зробив він багатьом поважним і відомим людям, тільки ви, пане Президент, зможете змінити його рішення!», — продовжив він.

В. Кличко додав ще, що для залагодження суперечки між владою і опозицією слід використовувати всі прийнятні механізми.

«Пане Президенте, діяти потрібно сьогодні, бо завтра буде вже пізно», — закликав боксер.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...