• У катастрофі Ан-12 ніхто не вижив

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 10 серпня 2011 року

Сьогодні пополудні були знайдені уламки літака Ан-12, що впав, з яким напередодні було втрачено зв'язок. Ніхто з 11 осіб, які перебували на борту машини, не вижив, повідомляє МНС Росії.

О 17:30 по Хабаровському часу уламки транспортного літака Ан-12 були виявлені в 70 км від селища Омсукчан Магаданської області. Частини літака, що впав і трупи були розкидані один від одного на сотні метрів (в радіусі 5 км).

Завтра в Магадан на місце аварії для проведення огляду прибудуть представники Міждержавного авіаційного комітету (МАК) і слідчі.

Нагадаємо, транспортний літак Ан-12 здійснював політ за курсом Комсомольськ-на-Амурі-Магадан-Кепервеєм з 17 тонами вантажу на борту, шістьма членами екіпажу, двома інструкторами і трьома пасажирами. Через витік палива і загоряння двигуна пілоти Ан-12 запросили вимушену посадку, після чого зникли з монітора радарів. Пошуки тривали більше доби.

За фактом аварії Ан-12 прокуратура Магаданської області порушила кримінальну справу. У власника літака авіакомпанії ТОВ «Авіс-Амур» вилучена техдокументація на літак.

У МНС працює гаряча лінія для членів сім'ї жертв трагедії. Уточнити більш детальну інформацію про загиблих можна за тел.: 4132 62 40 03.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...