• Медведєв і Янукович у Сочі обговорять арешт Тимошенко

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 10 серпня 2011 року

Медведєв запропонував Януковичу включити питання щодо арешту екс-прем'єра України Юлії Тимошенко на порядок денний переговорів у Сочі, повідомляє прес-центр «Головкому».

Президент України на запрошення президента Росії відвідає Сочі з робочим візитом 11 серпня. Згідно з практикою, якщо одна зі сторін хоче включити якесь питання на порядок денний, то він буде внесений.

«Цілком безперечно, що Росія вирішила зробити ставку ва-банк, що б відстояти газові угоди і долю свого важливого політичного союзника», – вважає джерело.

Як ми раніше повідомляли, Печерський районний суд Києва продовжує слухання кримінальної справи за звинуваченням Юлії Тимошенко у перевищенні посадових обов'язків під час укладання контрактів між Нафтогазом України і російським Газпромом.

5 серпня обвинувачена екс-прем'єр України була взята під арешт і поміщена до Лук'янівського СІЗО. У зв'язку з цим, в той же день МЗС Росії закликав українську сторону гарантувати неупереджений суд над Ю. Тимошенко.

Російська сторона ще раз підтвердила те, що газові угоди 2009 року були укладені та підписані на основі вказівок президентів двох країн.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...