ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Черновецького кидає дружина

Велика Епоха
Фото: livestory.com.ua
Фото: livestory.com.ua
Леонід Черновецький та Аліна Айвазовська після 34 років спільного життя вирішили розлучитися. Печерський районний суд Києва сьогодні розгляне справу про розірвання шлюбу між ними.

Позов на розрив подружнього зв’язку ініціювала дружина Черновецького, передає УНН, згідно зі списком справ, призначених до розгляду судом у понеділок 15 серпня 2011 року. Попереднє судове засідання проведе головний суддя Г. Супрун.

Леонід Черновецький познайомився з 17-річною Аліною Айвазовою в період навчання в Харківському юридичному інституті. Розписалися вони в 1977 році. В одному зі своїх інтерв'ю вона так розповідала: «Льоня ходив за мною по п'ятах. Я була з дуже багатої родини. Красива, горда, добре одягалася. Мій батько був дуже багатою людиною. Я настільки його поважала, що не змогла змінити прізвище», пише LIVEstory.com.ua.

У сімейної пари вже двоє дорослих дітей — Христина та Степан — і четверо онуків. Троє — від доньки, один — від сина. Христина чекає ще одну дитину.

Аліна Айвазовська «глибоко віруюча жінка», як каже вона про себе. До Бога прийшла більше восьми років тому. «Я молюся по три години на день і слухаю повчання Бога», — цитує її слова LIVEstory.com.ua. Але що ж спонукало віруючу жінку розірвати свій шлюбний союз, прояснить суд.

Сам же Леонід Черновецький — мер столиці України, досить часто опиняється у фокусі спірних і неоднозначних ситуацій, пов'язаних, у більшості своїй, з його службовою діяльністю.

За даними IzRus від 2 серпня, Леонід Черновецький та Аліна Айвазовська 17 років тому отримали ізраїльське громадянство. Проте мер Києва вперто заперечує своє подвійне громадянство. Також за повідомленнями видання IzRus, Л. Черновецький підтримує тісні зв'язки з єврейськими бізнес-колами та равінами.