• Наркокартель, що обезголовив 600 людей, арештований в Мексиці

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 12 серпня 2011 року

У Мексиці арештований передбачуваний лідер організації «Рука з очима», що обезголовив 600 людей, повідомляє агентство Рейтер з посиланням на мексиканську прокуратуру.

Оскар Освальдо Гарсія Монтойя, більше відомий як Ель Компейіто (El Compayito), передбачуваний лідер організації «Рука з очима», був доставлений до загального офісу повіреного в Толука Мексики 11 серпня 2011 р.

За даними слідства прокуратури, Ель Компейіто, відомий надзвичайною жорстокістю, особисто брав участь у покаранні людей. Сам він стратив 300 мексиканців і віддав накази про ліквідацію ще 300 осіб. Відомо, що багатьом своїм жертвам бойовики відрубали голови. Після відрубання, голови розкидували по вулицях міст Мехіко для залякувань жителів.

За відомістю прокурора Альфредо Кастілло (Alfredo Castillo), Ель Компейіто служив раніше в морській піхоті, а пізніше – в поліції поліцейським.

Раніше, в кінці липня 2011 був заарештований інший лідер мексиканського наркокартелю Хозе Антоніо Акоста Ернандес, який зізнався у вбивстві 1500 чоловік у місті Хуарес.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...