• В Івано-Франківську підірвали готель, що збирався розміщувати вболівальників Євро-2012

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 15 серпня 2011 року

Ресторанно-готельний комплекс «Чорний Замок», розташований на околиці Івано-Франківська, підірвали невідомі в ніч з 13 на 14 серпня. Були зруйновані офісні та службові приміщення. Жертв немає.

Камери відеоспостереження зафіксували два вибухи, в результаті яких згоріли офісні та службові приміщення комплексу, повідомив «Українським Новинам» начальник відділу зв'язків з громадськістю МВС в Івано-Франківській області Василь Гультайчук.

Також згорів автомобіль дочки власника «Чорного замку» Катерини Сметанюк, який на той час перебував у боксі будівлі. За словами Катерини, останні три місяці їй надходили погрози за телефоном та електронною поштою від невідомих осіб. Відповідні заяви вона зробила в прокуратуру та інші правоохоронні органи.

Пожежу загасили співробітники МНС через півгодини після виклику. Після дев'ятої ранку за фактом пожежі і знищення майна на території комплексу вже працювала міліція і оперативні служби Тисменицького райвідділу УМВС області. Про подробиці перевірки Гультайчук не повідомив, посилаючись на «таємницю слідства».

«Чорний Замок» розташований біля Калуської траси, поблизу джерел, відомих своєю водою зі вмістом срібла. Був побудований у 2003 році у вигляді старовинного замку. До його складу входять 34 готельних номерів, ресторани «Тронний зал» і «Фрегат», українсько-швейцарська клініка краси та літній майданчик. У наступному році замок збирався розміщувати в своєму готелі уболівальників Євро-2012.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...