ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Польща спростить візовий режим українським вболівальникам «Євро-2012»

Велика Епоха
Польща спростить візовий режим українським вболівальникам «Євро-2012». Фото: ukrtribune.org.ua
Польща спростить візовий режим українським вболівальникам «Євро-2012». Фото: ukrtribune.org.ua
Українська та польська сторони попередньо домовилися про спрощення візи для вболівальників «Євро-2012» через українсько-польський кордон, а також обговорять договір про правила місцевого прикордонного руху.

Так, українським уболівальникам футболу будуть оформляти візи при пред'явленні ними квитків на футбольні матчі. Термін дії візи буде встановлюватися залежно від типу квитка, повідомив представник польської сторони на консультації з консульсько-правових питань, що пройшла в МЗС України 17 серпня.

В ході консиліуму обговорювалися також питання про пропускний режим через українсько-польський кордон самих учасників Євро-2012, а також організації спільних консульських пунктів з надання допомоги громадянам.

Польські представники МЗС заявили про свою готовність надавати українцям будь-яку консультативну або технічну допомогу по заходам, спрямованим на подальше спрощення візового режиму з ЄС.

Відомо, що і раніше Польща завжди лояльно ставилася до видачі шенгенських віз українцям. За статистикою, відсоток відмов польського посольства для українців у візах становив лише 2,9%, при середньому показнику – 4%, повідомляє МЗС України.