• На 54-му році життя помер Василь Джарти

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 17 серпня 2011 року

Сьогодні вночі 17 серпня 2011 на 54-му році життя помер голова Ради міністрів АР Крим Василь Джарти, повідомила його прес-секретар В. Лісіна.

За її словами, прем'єр-міністр Криму помер через тривалу хворобу в ялтинському пансіонаті „Гліцинія”, де після перенесених складних операцій проходив реабілітацію. Поки точний діагноз його хвороби не називається.

Сьогодні в одному з сімферопольських храмів відбудеться панахида за померлим. Прощання з В. Джарти відбудеться в четвер 18 серпня в Макіївці Донецької області, де він довгий час жив і працював.

Як повідомляли ЗМІ, у липні місяці В. Джарти був терміново госпіталізований в одну з московських клінік, де переніс складні операції. 8 серпня прес-служба Ради міністрів АР Крим повідомила про його повернення після проходження курсу реабілітації.

Василь Джарти народився в сім'ї шахтаря 3 червня 1958 в с. Роздольне Донецької області. З 1981 по 2002 жив і працював у Макіївці. З 2002 по 2005 рр.. працював на посаді першого заступника губернатора Донецької області. З березня 2010 року він очолив Раду міністрів АР Крим і був переобраний на цю ж посаду в листопаді 2010 року.

За відсутності Джарти, в періоди лікування, виконання його обов'язків було покладено на першого віце-прем'єра автономії Павла Бурлакова.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...