• На Південнобережжі перекинувся бензовоз із 18,5 тоннами палива

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 15 серпня 2011 року

У Криму, на повороті в село Малий Маяк (р-н Велика Алушта) перекинувся бензовоз MAN із 12 т бензину та 6,5 т дизельного палива. З цистерни машини витекло близько однієї тонни пального.

Водій бензовозу не зміг впоратися з керуванням на трасі Харків—Сімферополь—Алушта—Ялта і врізався у стіну, після чого машину перекинуло набік, повідомляє прес-служба Головного управління МНС України в АР Крим.

В результаті автокатастрофи постраждав водій — житель Сімферополя. 41-річний чоловік був доставлений до Алуштинської травматології. У потерпілого був виявлений забій поперекового відділу і рук, а також закрита травма грудної клітини.

У той же час, для запобігання вибуху та ліквідації наслідків розливу палива, на аварійній ділянці траси в 300 м було зупинено рух автомашин, відключена електромережа тролейбусної лінії та завезено 30 т піску.

Розлите пальне було утилізовано за допомогою сорбенту, а навколо цистерни і кузова була сформована пінна подушка. Після того, як цистерну поставили на колеса, все паливо з неї перекачали в порожню автоцистерну, а першу відтягнули на узбіччя. Після цього було частково відновлено рух автотранспорту і ще пізніше — відновлено контактну тролейбусну електромережу, повідомила прес-служба МНС.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...